Zahrazovací sloupky s pásem jsou vhodné do veřejných prostor

zahrazovací sloupky s pásem

Pokud potřebujete ve firemní budově oddělit jednotlivá místa, případně zabránit ostatním lidem, aby dodržovali určitá meze, není nic jednoduššího než pořídit zahrazovací sloupky s pásem. Současný trh je vskutku rozmanitý a nabízí se vám pestrá škála řešení. Zahrazovací, respektive vymezovací sloupky mají vskutku široké uplatnění. V následujících řádcích se na ně podíváme trochu podrobněji.

Zahrazovací sloupky s pásem jsou ideální volbou především do veřejných prostor, kde je žádoucí ohraničit určitý prostor, kam třeba návštěvníci nemohou vkročit. Sloupky nachází uplatnění v divadlech i muzeích, ale také na letištích, v hotelech i na úřadech. Stejně tak je použijete snadno ve firemních prostorách.

Přední dodavatel zahrazovacích sloupků

Jestliže si chcete objednat zahrazovací sloupky s pásem, nabízí se vám hned několik společností, přičemž jednou z nich je přední český a slovenský dodavatel EXPOINT. V jeho nabídce najdete hned několik variant, které se liší metráží, výškou, ale také například tím, zda mají vyměnitelnou hlavici či nikoliv.

Zahrazovací sloupky si vyberete z pestré škály barevných, konstrukčních a rozměrových alternativ. EXPOINT se snaží objednávky odbavit co nejrychleji, a to i klidně v případě, že si objednáte větší množství kusů, například více než sto.

Potisknutí pásů není problém

Pokud byste chtěli potisknout navíjecí pásy, například svým logem, názvem firmy, případně jiným textem, pro společnost EXPOINT to není vůbec problém. Stačí doložit návrh. V případě, že návrh ale nemáte, tak vám je schopna společnost vytvořit i návrh.

Jestliže plánujete zakoupit větší množství zahrazovacích sloupků, firma EXPOINT je jochotna vám nabídnout i individuální cenu na míru. Všechno je jen o dohodě, čímž se pracovníci společnosti také řídí.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Created by Weboo.eu | 2018

Copyright © 2022 - created by Joomla4