Jak vybrat plot pro sportoviště?

Vlivem stále častějších případů kriminality a výtržnictví při pořádání sportovních akcí je nutné udělat nezbytné kroky a to v podobě různých opatření, během sportovních utkání. Jednou z možností je například bezpečnostní oplocení. Oplocení ohraničuje prostor pro fanoušky a hráče a chrání před nežádoucímu vstupu. Nyní se budeme zabývat, jaké typy plotů existují a jaké jsou nejvhodnější pro sportoviště nebo jiná zařízení.

Oplocení sportovišť

Sportoviště a sportovní areály vyžadují, aby byly chráněny speciálně navrženým druhem oplocení. Důvodem, proč je tomu tak je fakt, že vybudování takového sportoviště je velmi nákladné, protože je nutné objekt dovybavit o nejrůznější pomůcky. Dále je nutná ochrana hráčů před fanatickými fanoušky během sportovních akcí. Oplocení musí být odolné vůči Důležité je jak dobré vniknutí, zároveň však nesmí kazit estetický ráz. Standardem jsou vysoké ploty, sahající až do výšky 4 m ze čtyřhranného pletiva s povrchovou úpravou PVC. Ochrana zaručuje vyšší životnost oplocení.  Výška pletiva dosahuje až 4 metrů. Potřebujeme-li zvýšit ochranu, je možné použít odolnější plotové dílce, které se skládají jako stavebnice. V případě míčových her je možné oplocení výrazně odtlumit, díky použití speciálních tlumičů nárazů. Toto opatření není zcela běžné, ale doporučuje se zejména u sportovišt v hustěji obydlených lokalitách, kde by rány rušily obyvatele.

Další druh oplocení nejenom sportovišť

Pokud vám nezáleží na designu, ale chcete pouze ohraničit pozemek, nejvhodnější a nejlevnější varianty jsou následující:

  • Svařované pletivo.

Svařované pletivo

Další variantou oplocení sportoviště je svařované pletivo, které je velmi odolné. Stejně jako klasické pletivo je i svařované opatřeno dvěma ochrannými vrstvami. První je pozinkovaná a druhá plastová pro ještě vyšší životnost. Pletivo je k dispozici s různými sílami drátu a velikostí ok. Poslední výhodou je velmi jednoduchá montáž, díky samonosné konstrukci. Plot stojí během pár hodin.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Created by Weboo.eu | 2018

Copyright © 2022 - created by Joomla4