Tipy na prosvětlení bydlení - nejen světlé barvy pomohou!

plný polykarbonát

Přijde vám, že máte doma pochmurno? Musíte často svítit i přes den? Máme pro vás tipy na to, jak si prosvětlit dům a užít si pocit vzdušnosti a jemnosti, který se s tím spojuje. Jak vám pomůže plný polykarbonát a zrcadla se dozvíte v tomto článku.

Zaměňte cihlu za polykarbonát


Pokud renovujete, zvětšujete místnosti, přistavujete, nebo bouráte, uvažujte o možnosti výměny části stěny za prosklenou část. Na tento trend je skvělé místo na verandách, v předsíních, nebo také obývacích pokojích. Samozřejmě je známe nejčastěji ze zimních zahrad, ale není nutné, abyste v ní měli květiny. Plný polykarbonát má tu výhodu, že je velmi pevný, může být čirý, mléčný, nebo neprůhledný a barevný a poskytuje ochranu před UV zářením.

Světlé barvy jsou základ


Ale ne nutné pravidlo. I zářivé barvy dokáží prosvětlit místnost, pokud jsou strategicky umístěny. Platí ale, že čím více stěn nabarvíte na zářivou barvu, například sytě růžovou, tím menší bude prostor vypadat. Předem si také rozmyslete, jestli je v místnosti spíše teplo, nebo chladno. Na základě toho se vybírá teplota barev. Pokud chcete místnost prohřát, vybírejte barvy teplé a naopak.

Strategická zrcadla


Umístěte zrcadla naproti oknům, aby odrážela světlo a dávala dojem větší místnosti. Také, když v odraze bude vidět okno, bude vypadat místnost více vzdušná a nekonečná. Zrcadla nemusí být velká, stačí aby byla ve vyšší polovině stěny doplňovala zbytek výzdoby v pokoji.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Created by Weboo.eu | 2018

Copyright © 2022 - created by Joomla4